Harald Lindberg oljemålning

Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976): "Mot Österskäret, en lycklig dag", signerad och daterad Harald Lindberg -67 samt dedikation a tergo, olja på duk, ca 33x41 cm

806036

2020-08-30