Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARL-ERIK BOMAN (född 1913): "Vision vid havet", signerad och daterad K. E. Boman 1967, blandteknik, ca 20x25 cm
806042
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här