Karl- Erik Boman

Karl- Erik Boman
Karl- Erik Boman
Karl- Erik Boman
Karl- Erik Boman

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL-ERIK BOMAN (född 1913): "Vision vid havet", signerad och daterad K. E. Boman 1967, blandteknik, ca 20x25 cm

806042

2020-08-30