Wood & Sons tekanna Pussyfoot

Wood & Sons tekanna Pussyfoot
Wood & Sons tekanna Pussyfoot
Wood & Sons tekanna Pussyfoot
Wood & Sons tekanna Pussyfoot
Wood & Sons tekanna Pussyfoot
Wood & Sons tekanna Pussyfoot
Wood & Sons tekanna Pussyfoot
Wood & Sons tekanna Pussyfoot
Wood & Sons tekanna Pussyfoot
Wood & Sons tekanna Pussyfoot

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

WOOD & SONS LTD, "Pussyfoot", tekanna, England, 1930-tal, höjd ca 24 cm

Mindre nagg

806046

2020-09-02