Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, 1960-tal, möjligtvis Fröseke, AB Nybrofabriken, ram i ek, mått ink. sarg ca 108x45 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
806051
2020-09-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner