Väggspegel

Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL, 1960-tal, möjligtvis Fröseke, AB Nybrofabriken, ram i ek, mått ink. sarg ca 108x45 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

806051

2020-09-05