Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
SPEGEL, Fröseke, AB Nybrofabriken, 1900-talets mitt, ram i teak, etikettmärkt på baksida, mått ink. sarg ca 62x123 cm
Smärre slitage
806053
2020-09-05