Väggspegel, teak

Väggspegel, teak
Väggspegel, teak
Väggspegel, teak
Väggspegel, teak
Väggspegel, teak
Väggspegel, teak
Väggspegel, teak
Väggspegel, teak

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

SPEGEL, Fröseke, AB Nybrofabriken, 1900-talets mitt, ram i teak, etikettmärkt på baksida, mått ink. sarg ca 62x123 cm

Smärre slitage

806053

2020-09-05