Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924): Komposition, signerad och daterad Birgitta Liljebladh 1954, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 34x41,5 cm
806058
2020-08-30