Birgitta Liljebladh oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924): Komposition, signerad och daterad Birgitta Liljebladh 1954, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 34x41,5 cm

806058

2020-08-30