Oljemålning Sten Oscar Rundgren
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
STEN OSCAR RUNDGREN (f karlshamn 1931-2013): "Oleandern", monogramsignerad SR, a tergo Sten Oscar Rundgren 1980, olja på duk, ca 55x63 cm
Kuntoraportti
806062
Päivämäärä:
2020-08-30