Oljemålning Sten Oscar Rundgren

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

STEN OSCAR RUNDGREN (f karlshamn 1931-2013): "Oleandern", monogramsignerad SR, a tergo Sten Oscar Rundgren 1980, olja på duk, ca 55x63 cm

Kuntoraportti

806062

Päivämäärä:

2020-08-30