Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
MAURI ALMARI, VÄGGLAMPA, Idman modell K8-42, tidigt 1960-tal, vitmålad metall och mässning skaft, höjd ca 30 cm.
Slitage, väggfästet utbytt/senare
806089
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här