ZEVS Liquidated Chanel

ZEVS  Liquidated Chanel
ZEVS  Liquidated Chanel
ZEVS  Liquidated Chanel
ZEVS  Liquidated Chanel
ZEVS  Liquidated Chanel
ZEVS  Liquidated Chanel
ZEVS  Liquidated Chanel
ZEVS  Liquidated Chanel

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ZEVS (född 1977): "Liquidated Euro", 2016, färgserigrafi, signerad ZEVS, EA-upplaga, numrerad I/X, blindstämplar Idem Paris samt Lézarts Urbains, oramat blad, ca 117x67 cm, motivmått ca 106x56 cm

806104

2020-09-04