Josep Baques oljemålning

Josep Baques oljemålning
Josep Baques oljemålning
Josep Baques oljemålning
Josep Baques oljemålning
Josep Baques oljemålning
Josep Baques oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEP BAQUES (född 1931): komposition, signerad, daterad 92, blandteknik på duk, ca 16x16 cm

806111

2020-09-04