Skrivbordslampa

Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, brunlackerad metall, höjd ca 246

Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

806125

2020-09-05