Sängbord 1960-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, fanérade i ek, med ett hyllplan samt låda i sargen med en extra lös skiva, höjd ca 57, 49x42
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis solblek
806136
2020-09-05