Pinnstolar 3 st

Pinnstolar 3 st
Pinnstolar 3 st
Pinnstolar 3 st
Pinnstolar 3 st
Pinnstolar 3 st
Pinnstolar 3 st

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, "Pinnstol", 3 st, 1900-talets första hält, lackerad björk, sitthöjd ca 44 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och slag

806139

2020-09-05