Akryl på duk Benno Artz

Akryl på duk Benno Artz
Akryl på duk Benno Artz
Akryl på duk Benno Artz
Akryl på duk Benno Artz
Akryl på duk Benno Artz
Akryl på duk Benno Artz

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENNO ARTZ (född 1941): "Norrsken", signerad Benno Artz, daterad 2010, akryl på duk, ca 120 x 100 cm

806143

2020-09-02