SKåp 1800-tal

SKåp 1800-tal
SKåp 1800-tal
SKåp 1800-tal
SKåp 1800-tal
SKåp 1800-tal
SKåp 1800-tal
SKåp 1800-tal
SKåp 1800-tal
SKåp 1800-tal
SKåp 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKÅP, 1800-tal, allmoge, pardörrar, dekor med kasetter, bemålat i blått, höjd ca 150, 100x45 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

Åldersrelaterat slitage, saknas list vid överstycke

806148

2020-09-05