Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
EVA ZETTERVALL (född 1941): "American Psycho", färglitografi, signerad Eva Zettervall, numrerad 5/70, bladstorlek ca 55x75 cm,
Ej examinerad ur ram
806162
2020-09-06