Eva Zettervall, American Psycho

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

EVA ZETTERVALL (född 1941): "American Psycho", färglitografi, signerad Eva Zettervall, numrerad 5/70, bladstorlek ca 55x75 cm,

Ej examinerad ur ram

806162

2020-09-06