Miniatyrbord Kina

Miniatyrbord Kina
Miniatyrbord Kina
Miniatyrbord Kina
Miniatyrbord Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRBORD, 3 st., trä, Kina, 1900-tal, höjd ca 11, 31x18, 14, 31x9 samt 12, 23x7 cm

Smärre slitage

806163

2020-08-30