Hans Wigert

Hans Wigert
Hans Wigert

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS WIGERT (1932-2015): "Ängen", signerad och numrerad Hans Wigert, 134/320, torrnål, ca 23x26,5 cm

806187

2020-08-30