Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982), (2): "Clairiére", figurkompositioner, signerade, numrerade 130/262 (ramad) respektive 98/262 (oramad), färglitografier, 65x50 cm
1 oramad, 1 ramad
806192
2020-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här