Börje Veslén litografier

Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier
Börje Veslén litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÖRJE VESLÉN (1903-1973): (2) Figurkompositioner, signerade, litografier, ca 46x38 cm vardera

Gulnader, hanteringsveck

806204

2020-08-30