Börje Sandelin
2020-08-30
806212
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÖRJE SANDELIN (1926-1970): Trio, signerad Sandelin, 25 ex, etsning, plåtmått ca 22,5x16 cm