Börje Sandelin

Börje Sandelin
Börje Sandelin

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE SANDELIN (1926-1970): Trio, signerad Sandelin, 25 ex, etsning, plåtmått ca 22,5x16 cm

806212

2020-08-30