Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BÖRJE SANDELIN, (1926-1970): "Dockan Georg Sand", signerad Sandelin, 17/60, etsning, plåtmått ca 25x16 cm
Zustandsbeschreibung
806221
2020-08-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner