Börje Sandelin

Börje Sandelin
Börje Sandelin

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BÖRJE SANDELIN, (1926-1970): "Dockan Georg Sand", signerad Sandelin, 17/60, etsning, plåtmått ca 25x16 cm

Zustandsbeschreibung

806221

2020-08-31