Börje Sandelin

Börje Sandelin
Börje Sandelin

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE SANDELIN (1926-1970): (2) Tre figurer, signerade Sandelin, provtryck resp 35 ex, etsningar, plåtmått ca 19x14 resp 20x11 cm

806259

2020-08-31