Jan Naliwaiko

Jan Naliwaiko
Jan Naliwaiko
Jan Naliwaiko
Jan Naliwaiko
Jan Naliwaiko
Jan Naliwaiko

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Komposition, olja/blandteknik på duk, signerad J Naliwajko, daterad 1966, ca 137x68 cm

806269

2020-08-30