Oljemålning Riddarholmen

Oljemålning Riddarholmen
Oljemålning Riddarholmen
Oljemålning Riddarholmen
Oljemålning Riddarholmen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets första hälft): Riddarholmen, monogramsignerad AI, olja på kartong, ca 70x100 cm

Något bucklig

806272

2020-08-31