Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PATRIK REUTERSWÄRD (1886-1971), figurkomposition, olja på pannå, signerad, 53x64 cm.
806282
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här