Patrik Reuterswärd

Patrik Reuterswärd
Patrik Reuterswärd
Patrik Reuterswärd
Patrik Reuterswärd
Patrik Reuterswärd
Patrik Reuterswärd

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

PATRIK REUTERSWÄRD (1886-1971), figurkomposition, olja på pannå, signerad, 53x64 cm.

Zustandsbeschreibung

806282

2020-08-31