Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
PATRIK REUTERSWÄRD (1886-1971), figurkomposition, olja på pannå, signerad, 53x64 cm.
Zustandsbeschreibung
806282
2020-08-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner