Ulf Malmgren olja

Ulf Malmgren olja
Ulf Malmgren olja
Ulf Malmgren olja
Ulf Malmgren olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF MALMGREN (1937-2012): "I ateljén (Eva)", signerad och daterad U Malmgren 1987, olja på duk, 86x68 cm

806297

2020-08-30