Damskrivbord
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
DAMSKRIVBORD, 1900-talets första hälft, med låda, gustaviansk stil, mahogny och teak, handtag och dekorativa beslag i mässing, höjd ca 97 samt 95x58 cm
Kuntoraportti
FAnérkador, låset saknas, bruks och åldersrelaterat slitage
806315
Päivämäärä:
2020-09-12