Damskrivbord

Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

DAMSKRIVBORD, 1900-talets första hälft, med låda, gustaviansk stil, mahogny och teak, handtag och dekorativa beslag i mässing, höjd ca 97 samt 95x58 cm

Kuntoraportti

FAnérkador, låset saknas, bruks och åldersrelaterat slitage

806315

Päivämäärä:

2020-09-12