Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

SPEGEL, nygotik, 1800-talets andra hälft, förgylld, bemålad, bronserad, höjd 107, brredd 49 cm

Bruksslitage, lösa dekordelar, färgbortfall, skador

806328

2020-08-31