Klubbat för:
1 300 SEK
1 000 SEK
SPEGEL, nygotik, 1800-talets andra hälft, förgylld, bemålad, bronserad, höjd 107, brredd 49 cm
Bruksslitage, lösa dekordelar, färgbortfall, skador
806328
2020-08-31