Justus Lundegård

Justus Lundegård
Justus Lundegård
Justus Lundegård
Justus Lundegård
Justus Lundegård
Justus Lundegård

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924): Väderkvarn, signerad Lundegård, olja på duk, ca 32x48 cm

Smärre slitage

806337

2020-08-31