Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924): Väderkvarn, signerad Lundegård, olja på duk, ca 32x48 cm
Smärre slitage
806337
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här