Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEKSAKSHÄST, trä, 1900-talets början, bemålad, på hjul, höjd ca 50, längd 59 cm
Kompletterad, sprickor, slitage
806341
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här