Mjölkpallar furu

Mjölkpallar furu
Mjölkpallar furu
Mjölkpallar furu
Mjölkpallar furu
Mjölkpallar furu
Mjölkpallar furu

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

MJÖLKPALLAR, 2 st, 18/1900-tal, furu, sitthöjd ca 30-33 cm, 30x40, 32x28 cm

Kraftigt slitage, instabila, senare lagningar

806355

2020-09-12