Carina Seth Andersson vas "Pallo Stor"

Carina Seth Andersson vas
Carina Seth Andersson vas
Carina Seth Andersson vas
Carina Seth Andersson vas
Carina Seth Andersson vas
Carina Seth Andersson vas

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARINA SETH ANDERSSON (född 1965): vas "Pallo Stor", Skruf Glasbruk, handblåst klarglas, signerad "Skruf, CSA" undertill, höjd ca 31, diameter ca 24 cm

Pyttenagg på kant

806359

2020-09-01