Vevgrammofon Brunswick

Vevgrammofon Brunswick
Vevgrammofon Brunswick
Vevgrammofon Brunswick
Vevgrammofon Brunswick
Vevgrammofon Brunswick
Vevgrammofon Brunswick
Vevgrammofon Brunswick
Vevgrammofon Brunswick
Vevgrammofon Brunswick
Vevgrammofon Brunswick
Vevgrammofon Brunswick
Vevgrammofon Brunswick

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNSWICK GRAMMOFON, 1900-talets första del (enligt uppgift 1918), golvmodell med inbyggd högtalare och underskåp för skivor, fanerad i mahogny, på hjultrisssor höjd ca 130, 57x57 cm, medföljande skivor

Smärre slitage, bruksslitage, ej funktionstestad

806371

2020-10-04