Robin Day 2 karmstolar

Robin Day 2 karmstolar
Robin Day 2 karmstolar
Robin Day 2 karmstolar
Robin Day 2 karmstolar
Robin Day 2 karmstolar
Robin Day 2 karmstolar
Robin Day 2 karmstolar
Robin Day 2 karmstolar
Robin Day 2 karmstolar
Robin Day 2 karmstolar
Robin Day 2 karmstolar
Robin Day 2 karmstolar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBIN DAY, fåtöljer/karmstolar, 1 par, Overman Design, 1960-/70-tal, vit plast och lackerad aluminium, snurrbara, märkta ROBIN DAY DESIGN OVERMAN MADE IN SWEDEN UNDER LICENCE FROM HILLE ENGLAND, höjd 77, sitthöjd 42 cm

Slitage

806372

2020-08-31