Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TRATTGRAMMOFON, tidigt 1900-tal, etikett undertill med datering 1913, fanerad i mahogny, trätratt, basens storlek ca 35x35, trattens diamater 45 cm
Slitage, ej funktionstestad.
806373
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här