Trattgrammofon

Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon
Trattgrammofon

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TRATTGRAMMOFON, tidigt 1900-tal, etikett undertill med datering 1913, fanerad i mahogny, trätratt, basens storlek ca 35x35, trattens diamater 45 cm

Slitage, ej funktionstestad.

806373

2020-10-04