Grammofon His Masters Voice

Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice
Grammofon His Masters Voice

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRAMMOFON, 1900-talets början, His Masters Voice, fodral fanerat i ek, ca 28x44x58 cm

Bruksslitage, ej genomgången, ej funktionstestad

806374

2020-10-04