Pallar furu

Pallar furu
Pallar furu
Pallar furu
Pallar furu

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, massiv furu, höjd ca 43, 40x37 cm

Ingår i temaauktionen Swedish Pine

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

806379

2020-09-21