Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
UPPSATTSSKÅL, majolika, Rörstrand, 1800/1900-tal, i form av 3 tranor uppbärande skål, polykrom dekor, diam 34, höjd 34 cm
Fotrand med smärre nagg, lagningar på skålens bladflikar
806391
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här