Vaser, Kosta Boda och Flygsfors
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANN WÅHLSTRÖM och FLYGSFORS, vaser 2 st, glas, Ann Wåhlström för Kosta Boda "Column", etikettmärkt,+ diam 14, höjd 22 cm, Flygsfors, tvåfärgad, signerad och daterad -85, höjd 23, diam 16 cm
Bruksslitage, smärre repor
806392
2020-08-31