Vaser, Kosta Boda och Flygsfors

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANN WÅHLSTRÖM och FLYGSFORS, vaser 2 st, glas, Ann Wåhlström för Kosta Boda "Column", etikettmärkt,+ diam 14, höjd 22 cm, Flygsfors, tvåfärgad, signerad och daterad -85, höjd 23, diam 16 cm

Bruksslitage, smärre repor

806392

2020-08-31