Karmstol, s k Dantestol

Karmstol, s k Dantestol
Karmstol, s k Dantestol
Karmstol, s k Dantestol
Karmstol, s k Dantestol
Karmstol, s k Dantestol
Karmstol, s k Dantestol
Karmstol, s k Dantestol
Karmstol, s k Dantestol

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DANTESTOL, 1800-tal, trä, armstöd med huvuden, intarsiadekor av maskeroner, delfiiner, fabeldjur mm, bredd 67, höjd 91, sitthöjd 41 cm

Skador, slitage

806394

2020-08-31