Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVURNA, lergods, hänklar, stämpelsignerad KN, Krukmakaren Höganäs, stämpeln använt 1940-1970, höjd 110 cm, diam ca 55 cm
Bruksslitage, repor, en hänkel med spricka
806400
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här