Klubbat för:
4 000 SEK
4 000 SEK
GOLVURNA, med lock, Kina, 1800-tal, polykrom dekor med drakar, porslin, höjd ca 47 cm ex sockel
Smärre slitage, nagg, lock med lagning
806408
2020-09-03