Litografi Mats Hådell

Litografi Mats Hådell
Litografi Mats Hådell
Litografi Mats Hådell
Litografi Mats Hådell
Litografi Mats Hådell
Litografi Mats Hådell
Litografi Mats Hådell
Litografi Mats Hådell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATS HÅDELL (född 1958): "Norrskär", signerad, EA, litografi, ca 62 x 77 cm

806413

2020-09-04