Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, sekelskiftet 18/1900-tal, bonad björk, skrivklaff med bakomliggande inredning i form av lådor och fack, knoppar av ben, höjd ca 123, 105x47 cm, nyckel finns
Bruksslitage
806422
2020-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här