BRUNO LILJEFORS etsning

BRUNO LILJEFORS etsning
BRUNO LILJEFORS etsning
BRUNO LILJEFORS etsning
BRUNO LILJEFORS etsning
BRUNO LILJEFORS etsning
BRUNO LILJEFORS etsning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO LILJEFORS (1860-1939), Stäckande sjöfåglar, etsning, signerad, samt monogramsignerad i plåten, ca 11x14,5 cm

Ej examinerad ur ram

806443

2020-09-06