Kamstolar 2 st rokokostil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, ett par, 1900-tal, rokokostil, stommar i lövträ, träskuren dekor, svängda ben, sitsar, rygg- och armlän klädda i textil, brickmärkta Lani, sitthöjd ca 43, höjd 89 cm
Bruksslitage, fläckar, stoppning lossnat på en fåtölj
806469
2020-09-06